Horizon Agriculture tiešā sēja

Horizon Agriculture ir strauji attīstījies angļu uzņēmums, kurš specializējas unikālas lauksaimniecības tehnikas ražošanā, kura paredzēta bezaršanas, tiešās sējas un reģeneratīvās lauksaimniecības īstenošanai. Piedāvājumā tiešās sējas (notill) sējmašīnas, precīzās izsējas sējmašīnas, frontālās tvertnes un joslu apstrādes (strip till) kultivatorus un sējmašīnas

DSX piekabināmā notill sējmašīna

Galvenās īpašības un priekšrocības

horizon-agriculture-dsx-sejmasina-notill-sejmasina-tiesas-sejas-sejmasina

horizon-agriculture-dsx-tiesas-sejas-sejmasina-notill-sejmasina

Modulārs dizains

Dizaina pamats ir 4 m , taču paplašinot sējmašīnas rāmi ir iespējami darba platumi 4.8 / 6 / 6.4 / 7.2 un 7.5 m diapazonā. Tas nozīmē, ja ir iegādāta 4 m sējmašina un saimniecība nākotnē vēlas paplašīnāt darba platumu, tad to ir iespējams izdarīt nepērkot jaunu sējmašīnu. Papildus, 8 m un 9 m darba platumiem sējmašīna ir aprīkota ar 3 m fiksēto centrālo rāmi un spārni ir hidrauliski salokāmi sējmašīnas transportēšanai

DSX augsnes atvērējs

DSX otrās paaudzes sējaparāts ir aprīkots ar undercut (X=10 grādi; Y=7 grādi) monodiska augsnes atvērēju, kurš spēj augsni griezt krietni efektīvāk kā tradicionālie vertikālā dizaina atvērēji. Rezultāts = DSX sējmašīnas pat smagos apstākļos nodrošinās vienmērīgu un precīzu sēklas novietojumu. Ieslīpus novietotais augsnes atvērējs dabiski lien augsnē, kas nozīmē, ka ir nepieciešams mazāks svars uz tā, nepieciešama mazāka vilkmes jauda un tiek mazāk noblīvēta augsne, kur augam attīstīt sakņu sistēmu.

M:DSX uzkarināmā notill sējmašīna

DSX sējaparāts, uzkarināms, lietojams ar frontālās uzkares sējmašīnu

 

Horizon Agriculture M:DSX sniedz tās pašas sējas priekšrocības kā flagmaņa modelis DSX.  Tā ir uzkarināma un izmantojama ar Horizon Agriculture FH2200 frontālās uzkares sējmašīnu (vai jau saimniecībā esošu cita ražotāja sējmašīnu).

Horizon-Agriculture-mdsx-tiesas-sejas-sejmasina-notill-sejmasina

 

 

 

 

 

 

SPX strip till kultivators / sējmašīna

Strip till jeb joslu apstrāde augsnes sagatavošanai un sēšanai

 

Horizon Agriculture SPX ir tradicionālās augsnes apstrādes un augsnes nekustināšanas kombinācija, jo irdināta tiek tikai josla, kur tiek sēts kultūraugs.

horizon-agriculture-spx-strip-till-kultivators-joslu-apstrades-sejmasina

horizon-agriculture-spx-strip-till-kultivators-joslu-apstrades-sejmasina

 

 

 

 

 

 

 

PPX precīzās izsējas vakuuma sējmašīna

Ar PPX katra izsētā būs optimāli iestrādāta un vienmērīgi sadīgs

 Izstrādāts, lai būtu iespējams sējmašīnu aprīkot ar Precision Planting tehnoloģijām, kā, piemēram,  DeltaForce, FurrowForce u.c., ar kuru palīdzību katrai sēklai ir dots maksimāli labākais starts augstākās ražas potenciāla sasniegšanai.

Plantrindā sējamo kulturaugu sēšanas tehnoloģijas mainās, jo zemnieki ar vien vairāk cenšas zemi kustināt pēc iespējas mazāk. Tādēļ jaunākās paaudzes vakuuma sējmašīnām ir jābūt aprīkotām ar tehnoloģijām un citiem risinājumiem, lai tās spētu strādāt jebkādos apstākļos un jebkādā augsnes apstrādas tehnoloģijā. Tieši tādēļ – PPX… Vismodernākā precīzās izsējas sējmašīna tirgū.

Horizon-agriculture-ppx-precizas-izsejas-sejmasina-kukuruzas-sejmasina-notill-sejmasina

 Daļa no piedāvātām Precision Planting tehnoloģijām

  • CleanSweep – augu atlieku tīrītāji ar pneimatiskiem cilindriem, kuru darbība tiek regulēta no traktora kabīnes. Tīras rindas no augu atliekām ar vienkāršu un ātru regulēšanu (ieteicams tiešās sējas tehnoloģijā);
  • Vset dozators – aprīkojams ar maināmiem izsējas diskiem atkarībā no sējamās sēklas. Izsējas precizitāti galvenokārt ietekmē sēklas ar dažādiem izmēriem un mainīgām formām. Vset dozators ir aprīkots ar sēklas atsviedēju, kas izslēdz ražas zudumu varbūtību pārāk bieza vai pārāk reta sējuma dēļ. Nav nepieciešams veikt regulēšanu pie mainīga sēklas izmēra;
  • Furrow Force – pareizi aizvērtai rindiņai jābūt bez gaisa kabatām, sēklas dīgļstumbram būtu viegls ceļš, lai izlīstu no augsnes, kā arī vadziņa spēj pietiekami saglabāt tajā mitrumu. Furrow Force ir pneimatiska, automatizēta divu pakāpju vadziņas aizvēršanas sistēma, kas spēj nodrošināt maksimāli labāko vadziņas aizvēršanu un tālāku augu attīstību;
  • Deltaforce – Delta force ir automatizēta, nepārtraukta hidraulikas spiediena vadības sistēma neaktarīgai katras sējmašīnas rindas pareizai darbībai. Nav būtiski, ja ir mīksti vai cieti apstākļi, jo šī sistēma ātri spēj regulēt faktiski nepieciešamo hidraulikas spiedienu katrai rindai, lai neatkarīgi no apstākļiem sēkla atrastos pareizā dziļumā un nepārblīvētu sēklas vadziņu;
  • Smartfirmer – sēklas piespiedējs ar iebūvētu augsnes sensoru, kurš slīd pa vadziņas gultni. Šis ir sensors, kurš sniedz informāciju par vidi kādā tiek noguldīta sēkla. Sensors spēj sniegt informāciju par augsnes temperatūru, augsnes mitrumu, vadziņas vienveidīgumu, augu atlieku daudzumu vadziņā, spēj noteikt augsnes organiskās vielas daudzumu, tādejādi ir iespējams veikt mainīgu izsējas normu balstoties uz šī sensora sniegto informāciju par organiskās vielas apjomu augsnē.;
  • 20|20 vadības panelis – vadības panelis, kurš netikai sniedz informāciju par sējmašīnas darbu, bet arī izmantojot vairākus sējmašīnas sensorus sniedz rēala laika dažādu informāciju par augsni, kas palīdzēs pieņemt pareizus agronomiskus lēmumus.

 

 

 

 

 

 

 

FH2200 frontālās uzkares sējmašīna

Moderna frontālās uzkares sējmašīna ar ISOBUS/ISOCAN vadību

 Horizon Agriculture FH2200 tvertne ir zem spiediena, tai ir jaudīgs ventilators, liela diametra caurules un 2 ražīgi dozatori, kuri ir spējīgi transportēt augstas izsējas normas. Dozators ir tieši tāds pats kā jau pārbaudītām DSX sējmašīnām, kuri ir ļoti uzticami, precīzi un viegli kalibrējami.

frontalas-uzkares-sejmasina-frontales-uzkares-tvertne-pneimatiska-sejmasina

FH2200 komplektācija

Nosaukums Standarts/opcija
Kalibrācijas pogas Standarts
Tvertnes noslēgs virs dozatora (dozatora apkopei ar pilnu tvertni) Standarts
Dažāda rupjuma dozatora rotori (dažādām sēklām un normām) Standarts
Divdaļīga tvertne ar 2 dozatoriem (katram nodalījumam savs dozators) Standarts
Tvertne zem spiediena (lielāks spiediens sēklas vados) Standarts
Hermētisks vāks ar cilindriem Standarts
Pielokāma darba platforma Standarts
Ceļa un darba apgaismojums Standarts
ISOCAN/ISOBUS vadība Standarts
Lielas ietilpības instrumentu kaste Standarts
Papildus atsvari Opcija

 

 

 

 

 

 

 

GH400 izsējas tvertne

400L izsējas tvertnes ar augstāko kvalitāti un precizitāti.

Horizon Agriculture GH400 izsējas tvertnes ir pieejamas trīs dažādās konfigurācijās: izsējas tvertne, kura tiek pievienota esošās sējmašīnas gaisa plūsmā, izsējas tvertne, kurai ir iebūvēts izdales kolektors (izvadu skaits līdz 12), kā arī, ja ir nepieciešamas lielāks izvadu skaits, tad ir pieejama tvertne ar izdales galvām, kuru kopējo izvadu skaits var būt līdz 64. Aprīkotas ar hidrauliski piedzenamu ventilatoru, tvertni zem spiediena, teicamo un precīzo DSX izsējas dozatoru. Standartā ir aprīkotas ar Topcon RDS Artemis vadību, kuru iespējams vadīt ar savu vadības termināli vai arī izmantojot ISOBUS termināli.

GH400-A (tiek pieslēgta esošai gaisa plūsmai)

horizon-gh400-sikseklu-sejmasina 

GH400-O (ar savu ventilatoru un izdales kolektoru)

horizon-gh400-sikseklu-sejmasinaGH400-D (ar savu ventilatoru un izdales galvām)

horizon-gh400-sikseklu-sejmasina

 

 

 

 

 

 

Dinapolis kravu transportēšana

Dinapolis ir viens no vadošajiem Lietuvas lauksaimniecības tehnikas ražotājiem, kurš specializējas traktoru piekabju ražošanā. Piedāvāto piekabju sortiments ir plašs: graudu piekabes, rulonu piekabes, grants piekabes, dzīvnieku transportēšanas piekabes un tehnikas transportēšanas treileri. Papildus, ražotājs ar prieku uzņemas nestandarta risinājumu ražošanu.

Piekabes tiek eksportēts visā Eiropā, gada vidējais saražoto piekabju skaits ir 700 vienības. Reģistrācija VTUA nerada šķēršļus, jo visa produkcija ir sertificēta atbilstoši aktuālām prasībām.

Graudu piekabes DPX

Graudu piekabes ar celtspēju 5-20 tonnas

Viena no lielākā Lietuvas lauksaimniecības tehnikas ražotāja puspiekabes ar ražotāja noteikto kravnesību līdz 20 000 kg. Standarta kravas kastes ir monolīta un konusa formas, kura ir ražota no 4/3 mm S355 klases tērauda. Ir iespējams piekabi aprīkot ar modulāra tipa kravas kasti (noņemami, dalīti borti), kā arī pieejami dažādi kravas kastes biezumi. Zemas tilpum masas produktu transportēšanai (zaļā masa, šķelda u.c.) piekabēm ir iespējams uzstādīt noņemamus papildus bortus.

Dīseles amortizācija DPX 10 ; DPX 12 un DPX 14 ir papildus aprīkojums (iekļauta standartā sākot ar DPX 16 modeli)

Dīseles amortizācijai tiek izmantotas garenvirziena atsperes ar regulējamu augstumu.

Liela šī ražotāja priekšrocība ir fakts, ka tas labprāt izpildīs nestandarta pasūtījumus par objektīvu cenu, kas klientam sniedz iespēju pēc iespējas labāk saņemt produktu, kurš apmierinās tā vajadzības.

Iespējams pasūtīt nestandarta kravas kastes, vienpusēju vai trĪspusēju pacelšanu, daudz un dažādus riepu izmērus utt

 

Modeļu tehniskā tabula

Modelis DPX-05 DPX-10 DPX-12 DPX-14 DPX-16 DPX-18 DPX-20
Tilpums bez papildbortiem, m³ 7 12 15 18 20 22 25
Ražotāja noteiktā kravnesība, t 5 10 12 14 16 18 20
Reģistrējamā pilnmasa, t 6,7 13 15,3 19 19 21 21
Pašmasa, kg 1550 3000 3300 5000 5700 6000 6400
Maksimālais pārvietošanās ātrums, km/h 30 40
Ārējais platums, mm 2550
Kopējais platums, mm 5600 6250 6900 8000 8000 8000 8000
Augstums (ar standarta riepām), mm 1650 2400 2600 2870 2950 3360 3600
Iekšējie izmēri:
Platums, mm 2240 2240 2240 2240 2240 2240 2240
Garums, mm 3900 4400 5000 6000 6000 6000 6000
Augstums, mm 800 1250 1330 1350 1500 1620 1860
Standarta pacelšanas leņķis  45º
Pacelšanas cilindru skaits, gab 1
Cilindra diametrs, mm 112 124 124 152 152 170 170
Cilindra eļļas tilpums 6 9,5 10,8 15,5 18 29 29
Kravas kastes pamatnes biezums, mm 4
Kravas kastes sienu biezums, mm 3

 

HARDOX puspiekabes DPS

 

Puspiekabes smagiem un abrazīviem materiāliem

Piemērotas:

 • Akmeņu, šķembu transportēšanai;
 • Smilts un grants transportēšanai;
 • Smagu kravu transportēšanai;
 • Būvniecības un ceļu darbos;
 • Ar papildus bortiem mazāk blīvu materiālu transportēšanai

Šo piekabju kravas kaste ir izgatavota no augstas nodiluma izturības HARDOX tērauda. Pieejamas ar celtspēja no 9 līdz 18 tonnas. DPS 9,5 un DPS 14 piekabju kravas kastes ir ar taisnām malām un ir iespējams transportēt arī ekskavatoru. Šo modeļu aizmugures borts ir mehānisks ar hidraulisku piespiedēju. Hidraulisko piespiedēju iespējams izmantot arī kā materiāla izlādes dozētāju (vienmērīgi izbērt, piemēram, šķembas uz ceļa turpinot braukt).

DPS 18 kravas kaste ir ieapaļotas formas, kas samazina materiāla triecienu iekraušanas laikā, kā arī optimizē materiāla izbēršanu.

 

Modeļu tehniskā tabula

Modelis DINA

DPS 9,5

DPS 14

DPS 18

Kravas kastes garums, mm

4100

4500

5600

Kravas kastes platums, mm

2400

2400

2300

Kravas kastes augstums, mm

700

840

1100

Kopējais garums, mm

5800

6000

7310

Kopējais platums, mm

2550

2550

2550

Kravas kastes tilpums, m3

7

9

14

Ražotāja noteiktā kravnesība, t

9,5

14

18

Reģistrējamā pilnmasa, t

13,2

18,1

21

Pašmasa, kg

3200

4100

6000

Aizmugures borts

Mehānisks ar hidraulisku piespiedēju

Mehānisks ar hidraulisku piespiedēju

Hidraulisks

HARDOX®400 sienas/grīda, mm

4 / 6 mm

4 / 6 mm

5 / 6 mm

Kravas kastes tips

Ar taisniem stūriem

Ar taisniem stūriem

Ieapaļota

Standarta bremzes

Gaisa

Pacelšanas leņķis

55° ± 2°

Šasija

Amortizēts tandēms

Standarta riepas

550/45-22.5

550/45-22.5

600/50-22.5

 

Rulonu puspiekabes RP

Platformas puspiekabes ar garumu līdz 10.2 m

RP platformu puspiekabes ir paredzētas rulonu un palešu transportēšanai. Lai pārvedamo kravu nebūtu nepieciešams papildus nostiprināt, visas piekabes ir iespējams aprīkot  ar hidrauliski regulējamām sānu sienām, kas ievērojami paātrina darba gaita un sniedz papildus drošību. Pieejamie platformu garumi ir no 6 m līdz 10,2 m un to celtspēja 14t vai 20t. Platformas grīda ir no armēta tērauda loksnēm, kas mazina kravas slīdēšanu. 20t versijai dīseles amortizācija ir iekļauta standarta komplektācijā, taču 14t versijai kā papildus aprīkojums. Visas piekabes ir iespējams reģistrēt VTUA.

RP platformu puspiekabju tehniskā tabula

Modelis DINA RP 07000 RP 07500 RP 09000 RP10500
Reģistrējamā pilnmasa, t 16,8 17 17,6 / 21 18,3 / 21
Ražotāja norādītā celtspēja, t 14 14 14 / 20 14 / 20
Platformas augstums ar standarta riepām, mm 1132 1132 1132 / 1332 1132 / 1332
Platformas garums, mm 7000 7500 9000 10 200
Kopējais garums, mm 9000 9500 10 800 12 000
Platformas platums,  mm 2500 2500 2500 2500
Šasija Amortizēts tandēms Amortizēts tandēms Amortizēts tandēms Amortizēts tandēms
Bremzes standarta Gaisa Gaisa Gaisa Gaisa
Standarta riepas 550/45-22,5 550/45-22,5 550/45-22,5 550/45-22,5
Hidrauliski regulējamas sānu sienas Opcija
Cita izmēra rieps Opcija
Dažāda veida papildus aprīkojums Pēc pieprasījuma

 

Rulonu piekabes RPP un RPPD

Platformas piekabes ar garumu līdz 10.2 m

Dinapolis ražo 2 un 3 asu platformu piekabes ar pieejamo garumu 7-10.20 m un celtspēju 14 000 kg – 20 000 kg. Priekšā ir amortizēts tilts un aizmugurē tandēms ar atsperēm (20 000 kg), taču 14 000 kg versijai ir 2 amortizēti tilti. Standartā tiek aprīkotas ar 550/45-22.5 riepām, bremzēm uz visām asīm , LED aizmugures gaismām, sānu gabarītiem, regulējamām gala sienām, numurzīmes turētāju un apgaismojumu, kā arī instrumentu kasti. Iespējams uzstādīt kombinēto bremžu sistēmu, platākas riepas, hidrauliski regulējamas sānu sienas un citas iespējas. Krāsojums pēc izvēles.

RPP platformu puspiekabju tehniskā tabula

Modelis

RPP 9000

RPP 10500

Reģistrējamā pilnmasa, t

21

21

Ražotāja noteiktā celtspēja, t

20

20

Platformas augstums ar standarta riepām, mm

1220

1220

Platformas garums, mm

9000

10200

Kopējais garums, mm

11000

12000

Pašmasa, kg

4500

4700

Platformas platums, mm

2500

Šasija

Viena stūrējama ass priekšā + tandēms ar atsper loksnēm

Standarta bremžu sistēma

Divkontūru gaisa ar automātisku noslodzes vārstu

Standarta riepas

550/45-22.5

550/45-22.5

RPPD platformu puspiekabju tehniskā tabula

Modelis

RPPD 7000

RPPD 7500

RPPD 9000

Ražotāja noteiktā celtspēja, t

14

14

14

Reģistrējamā pilnmasa, t

16,9

17

17,3

Platformas augstums ar standarta riepām, mm

1220

1220

1220

Platformas garums, mm

7000

7500

9000

Kopējais garums, mm

9 000

9 500

10 800

Platformas platums, mm

2500

Šasija

2 amortizētas asis, priekšēja ass stūrējama

Standarta bremžu sistēma

Divkontūru gaisa ar automātisku noslodzes vārstu

Standarta riepas

520/50-17

 

 

 

Kombinētās rulonu puspiekabes RPT

Puspiekabes rulonu un tehnikas transportēšanai

Kombinētā puspiekabe tehnikas / rulonu transportēšanai. Piekabes aizmugures daļa ir pastiprināta un aprīkota ar hidraulikas cilindriem, ar kuru palīdzību to var sagāzt, lai uz platformas uzbrauktu tehniku. Regulējamas gala sienas, ar garenvirziena atsperēm amortizēta dīsele, instrumentu kaste, domkrata atbalsta kāja, R22.5 riepas, gaisa bremzes ar automātisku noslodzes vārstu, LED aizmugures gaismas un sāna gabarīti standarta komplektācijā.

RPT platformu puspiekabju tehniskā tabula

Model DINA RPT 7500 RPT 8000 RPT 9000
Platformas garums, mm 7500 8100 9000
Platformas platums, mm 2500 2500 2500
Platformas augstums, mm 1150 1260 1260
Ražotāja noteiktā kravnesība, t 14 14 14 / 18
Reģistrējamā pilnmasa, t 17,8 18 18,3 / 21
Instrumentu kaste Standarta komplektācijā
Standarta bremžu sistēma Gaisa
Šasija Amortizēts tandēms
Dīseles amortizācija Standarta komplektācijā
Hidrauliska rampa Standarta komplektācijā
Standarta riepas 550/45-22,5

 

 

 

 

Dzīvnieku transportēšanas puspiekabes TRV

Ar TRV puspiekabēm transportē sākot no cāļiem līdz liellopiem

Dinapolis ražo dzīvnieku transportēšanas puspiekabes ar 5-10 tonnu celtspēju. Šīs piekabes šasija ir aprīkota ar hidrauliskiem cilindriem, ar kuru palīdzību to ir iespējams nolaist un pacelt atvieglojot lopu uzkraušanu. Iespējams liels papildaprīkojumu skaits, kā, piemēram, vairāki grupēšanas nodalījumi, sānu durvis, 2 stāvi u.c., lai ātri, vienkārši un droši transportētu nepieciešamos dzīvniekus. Starp grīdu un sāniem ir 4 cm atstarpe, kas atvieglo piekabes uzkopšanu. Pieejami nestandarta risinājumi.

TRV puspiekabju modeļu klāsts

Modelis DINA

TRV – 5.10

TRV – 6.35

TRV – 7.60

TRV – 8.85

TRV – 10.10

Iekšējais garums, mm

5100

6350

7600

8850

10100

Kopējais garums, mm

6600

7900

9100

10450

11800

Kopējais augstums, mm

2160

2160

2160

2160

2160

Šasija

Hidrauliska

Piekabes platums, mm

2550

Celtspēja, t

5

6

7

8

8,9

Standarta bremzes

Air or hydraulic brakes

Air or hydraulic brakes

Air or hydraulic brakes

Air or hydraulic brakes

Air or hydraulic brakes

Pašmasa, kg

2100

2300

2700

3000

4100

Riepas

400/60-15,5

400/60-15,5
400/60-22,5

400/60-15,5
520/50-17

520/50-17

520/50-17

 

 

 

 

Tehnikas transportēšanas treileri LL

Spieciāli tehnikas transportēšanas treileri tehnikai līdz 27 000 kg

Dinapolis piedāvā plašu treileru klāstu ar kravnesību no 9000 kg līdz 27 000 kg.

Mazākie modeļi LL-9 un LL-10  ir īpaši piemēroti mazu ekskavatoru transportēšanai ar vietu, kur atbalstīt ekskavatora strēli. 9000-10000 kg modeļi ir aprīkoti ar 1 tiltu, 14000-18000 kg modeļi ar 2 tiltiem (amortizēts tandēms) un 21000-27000 kg modeļi ar 3 asīm (amortizēts tridēms). Platformas paplašinājumi, sekojošas asis un cits aprīkojums ir kā papildus aprīkojums.

LL tehnikas treileru modeļu klāsts

Modelis DINA

LL-9

LL-10

LLD-14

LLD-18

LLL-21

LLL-27

Platformas taisnās daļas garums, mm

3450

3450

5455

6000

6535

6535

Platformas slīpās daļas garums, mm

1671

1671

1671

1671

Dīseles garums, mm

1250

1250

1900

1900

1900

1900

Kopējais garums, mm

6500

6500

9025

10025

10620

11405

Platformas platums, mm

2300

2300

2500

2500

2500

2500

Platformas platums ar paplašinājumiem, mm

3000

3000

3000

3000

Šasija

1 ass bez amortizācijas

1 ass bez amortizācijas

Amortizēts tandēms

Amortizēts tandēms

Amortizēts tridēms

Amortizēts tridēms

Asis

1

1

2

2

3

3

Standarta bremzes

Gaiss

Gaiss

Gaiss

Gaiss

Gaiss

Gaiss

Pašmasa, kg

 

 

5000

5500

6000

7000

Ražotāja norādītā celtspēja, kg

9000

10000

14000

18000

21000

27000

Maksimālais ātrums, km/h

30

30

50

50

50

50

Riepas

480/45-17

520/50-17

215/75-17,5

235/75-17,5

215/75-17,5

235/75-17,5

Nestandarta opcijas

Pēc pieprasījuma

 

 

 

 

Dzīvnieku pārvedāšanas un veterinārie būri

Fermu aprīkojums vienkāršai un drošai dzīvnieku pārvedāšanai un veterinārām procedūrām

Dinapolis piedāvā būrus dzīvnieku pārvedāšanai (uzstādāmi dažāda veida pacelšanas iekārtām un traktoriem). Veterinārie būri sniedz iespēju dzīvnieku nofiksēt procedūru veikšanai, kā arī tos nosvērt.

Veterināro būru specifikācija

Modelis DINA GS-220 GSN-220
Ārējie izmēri: garums/platums/augstums, mm 2951/1390/1908 2951/1390/1908
Iekšējie izmēri: garums/platums/augstums, mm 2360/815/1750 2360/815/1750
Regulējams būra platums
Pašmasa, kg 620 kg 620 kg
Piekļuve dzīvniekam no Sāna, priekšpuses, aizmugures Sāna, priekšpuses, aizmugures
Dzīvnieka galvas nofiksēšana Regulējams mehānisms Regulējams mehānisms
Grīda Armēts tērauds Armēts tērauds
Aprīkojums nagu/kāju procedūru veikšanai
Svaru sistēma Papildus aprīkojums Papildus aprīkojums

Dzīvnieku pārvedāšanas būri

Modelis G-240 G-250
Garums, mm 2400 2580
Platums, mm 1200 – 1700 2360
Augstums, mm 1500 2320
Dažāda veida durvis un vārti Pēc pieprasījuma
Sakabes tips Pēc pieprasījuma
Grīda Armēts tērauds

 

 

 

 

BIGAB konteineru transportēšanas puspiekabes

BIGAB ir pionieris traktoru konteineru piekabju ražošanā. Šo piekabju ražošana aizsākās 1960. gados Zviedrijā un joprojām ir viens no vadošajiem šāda veida piekabju ražošanā Pasaulē. Konteineru piekabju būtība – viena šasija un vairāki moduļi (konteineri graudiem, grantij, dažāda veida mucas, platformas u.t.t.). Jo vairāk pielietojuma, jo lielāks šādu piekabju ekonomiskais pamatojums. Šīs piekabes kļūst izdevīgas sākot, ja tās var aizvietot 2 vienam nolūkam paredzētas piekabes. Izcils palīgs sējas darbos, mēslošanas darbos, ūdens pievešanai, graudu un citu produktu transportēšanai, tehnikas pārvedāšanai u.c. darbos. Papildus, ir vajadzīgs tikai 1 traktors un operators.

 

BIGAB B12

Vidēja izmēra konteineru piekabe ar 12T kravnesību

BIGAB B sērija ir jaunākās paaudzes traktoru konteinera piekabes. B20 (20T kravnesība) modelis tirgū ir pieejams kopš 2022. gada un B12 modelis ir jaunākais B sērijas modelis, kurš tirgū tika prezentēts 2023.g. B12 modelis aizvieto iepriekšējas paaudzes populāro modeli BIGAB 12-15. Jau standarta komplektācijā šī piekabe ir aprīkota ar nolokāmu konteineru satveršanas roku, kas nodrošina lielāku celtspēju un mazāku leņķis saāķēšanās brīdī. Papildus, pateicoties uzlabotai ģeometrijai B12 modeļa hidraulikas funkcijas ir par 20% ātrākās kā iepriekšējai paaudzei (ar mazāku eļļas plūsmu).B12 modeļi ir paredzēti konteineriem ar garumu 4150-5000 mm un maksimālais pacelšanas leņķis ir 57-60 grādi (60o, ja aprīkots ar dīseles amortizāciju).

B12 tehniskā specifikācija